Strona główna -> RAMOL -> SPORTOWE RÓŻNOŚCI
         IMIENINY:
 15 sierpnia - VII LETNIA SPARTAKIADA WSI2006-07-24  

Z przygodami, bo trzeba było przesunąć termin ze względu na fatalne warunki atmosferyczne, ale VII Letnia Spartakiada LZS Mieszkańców Powiatu Wolsztyńskiego odbyła się.
Tym razem pogoda była dużo lepsza, choć deszcz zmoczył uczestników tej wspaniałej wspólnej zabawy. Szkoda tylko, że niestety tak małym cieszyła się powodzeniem startujących drużyn. I to zarówno wśród grona mieszkańców wsi, jak i niestety lokalnych samorządów. Szkoda tym większa, że w tym roku było przed kim się pokazać. Publika bowiem w Mochach była. Zawody odbyły się bowiem w trakcie PARAFIADY 2006 - imprezy cieszącej się największym zainteresowaniem - bez względu na pogodę. Zdjęcia z tej imprezy zobacz tutaj.

A jak było? Zobacz na fotkach. Najlepsza wśród wsi - Nowa Wieś, a samorządów i pracowników samorządowych - Urząd Gminy Przemęt (radni wspólnie z Siedlcem). Mistrzem Powiatu w strzelaniu z wiatrówki, spośród 37 strzelców, został Sławomir Kulus, który dopiero po dogrywce wyprzedził kolejno: Rafała Firleja, Piotra Basińskiego i Jolantę Maszner.

ekipa Nowej Wsi połączona wspólnymi nartami Mocheńscy PARAFIANIE potrafią zgodnie współpracować Publicznść żywo dopingowała zawodników. tym razem to panie ciągnęły linę!

sprawnymi rękami nawet wodę można przenieść Przemęccy radni zgodni, jak... nigdy! Wesoła ekipa z Siedlca wpasowała się w mocheńską atmosferę Ekipa Nowej Wsi nie pierwszy raz wygrywa Spartakiadę!

Nagroda za wspólną zabawę wystarczy też na trochę sportowego sprzętu Przemęccy samorządowcy współpracowali najlepiej wśród radnych - najlepszy wynik - REMIS Nasi samorządowcy nie kryli radości

 

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5007373      online: 4

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia