Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> Nauczyciele
         IMIENINY:
 17 marca - wyjazd na Kabaret Moralnego Niepokoju...2008-03-26  
Nic z tych rzeczy! Po prostu lubimy się śmiać (a kto nie lubi?). Okazja nadarzyła się doskonała, gdyż w okresie, kiedy co roku wyjeżdżamy na jakieś kulturalne wydarzenie, do Wolsztyna przyjechał chyba najpłodniejsza obecnie grupa kabaretowa w Polsce - Kabaret Moralnego Niepokoju!
Skoro ONI pofatygowali się tak blisko nas, więc nie wypadało ICH nie zobaczyć na żywo. A może pokażą coś nowego? Nowości wiele nie było. szkoda, ale nie ma co ukrywać, boki zrywali wszyscy, nawet ci, którzy (tak jak ja) zdecydowaną większość skeczy już widzieli w telewizyjnych programach KMN.
I tyle! Nic więcej nie napiszę, kto nie był na występie kabaretu w hali sportowo-rekreacyjnej "Świtezianka"... niech żałuje. Mnie boki od śmiechu bolą do dzisiaj. Pewnie także wielu z pracowników mocheńskiego Przedszkola i Zespołu Szkół, którzy zdecydowali się na tę formę odpoczynku od dziecięcego zgiełku.
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4924483      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia