Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 A jednak Mochikanki!2015-01-09  
Trochę musieliśmy poczekać na decydujący mecz, który kończył tegoroczną edycję Kobiecej Ligi Siatkówki, ale na taki mecz warto poczekać!  Wszystko w swoich rękach trzymały siatkarki z Przemętu oraz Mochikanki - gospodynie meczu, ale jego wynik decydował tez o losach organizatorek Ligi - ekipy z Błotnicy, bo sprzyjający mógł spowodować, że obronią tytuł zdobyty w zeszłym roku.
Niezwykłość tego meczu pokazuje, jak ciekawa była tegoroczna rywalizacja w Lidze, toczona przez te trzy ekipy. Niestety nie potrafiły się do niej skutecznie włączyć siatkarki z Perkowa, które tylko od czasu do czasu postraszyły swoje rywalki. Sytuacja w Lidze wciąż się zmieniała. Dobrze zaczęły siatkarki z Moch, ale po porażce z Błotnicą wydawało się, że to one mają już tytuł w kieszeni, ale wtedy świetnie zaczęły grać reprezentantki z Przemętu i... przyjechały do Moch, po tytuł?
Tak wyglądało od początku meczu. To one lepiej zagrywały, skuteczniej broniły i kontrowały. Jednak i gospodynie grały dobrze i zaczęły gonić wynik. Udało się i od stanu 15-15, było już tylko lepiej. Wygrały pierwszego seta, a potem dwa kolejne, ale w każdym walka była bardzo zacięta i wynik nie odzwierciedla przebiegu gry. To był mecz godny walki o tytuł, który ostatecznie wrócił do Moch. Przemęcianki ostatecznie muszą zadowolić się trzecim miejscem, drugi oddając Błotniczankom i... spróbować za rok.
Organizatorki z Błotnicy zapowiadają Turniej podsumowujący, ale zanim do niego dojdzie zapraszam do przeanalizowania wyników i tabeli końcowej. Ja kończę gratulacjami dla wszystkich, nie tylko organizatorek i mistrzyń!

pliki do pobrania:
- TABELA KOŃCOWA
- WYNIKI
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 5345065      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia