Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 Ach! Ta skuteczność!2014-02-15  
Piłkarzom RAMOLA przyszło zainaugurować Turniej meczem z oldbojami OBRY Zbąszyń i pomimo znacznej przewagi w polu i wypracowaniu sobie wielu doskonałych okazji do zdobycia gola nie udało się im tego uczynić ani razu. Rywale byli skuteczniejsi i swojego gola strzelili, inkasując 3 pkt.
W drugim meczu gospodarze - DAB Kębłowo ulegli mocnej drużynie SOKOŁA Rakoniewice, którzy swoja grą zgłosili aspiracje do wygrania Turnieju.
W trzecim meczu do gry weszła ekipa z Niemiec. Oldboje z Lindenau zaczęli niemramo mecz z RAMOLEM, który szybko objął prowadzenie, a mógł je jeszcze kilka razy podwyższyć. Znów jednak zawiodła skuteczność, a niemiecka drużyna powoli przejęła inicjatywę i strzeliła dwa gole. W końcówce jednak mogliśmy i powinni przynajmniej odrobić straty, tyle było sytuacji. Niestety piłka mijała bramkę, trafiała w słupek lub lądowała w rękach bramkarza. I znów jednobramkowa porażka.
W kolejnych meczach SOKÓŁ potwierdził swoje aspiracje, pewnie pokonując OBRĘ, a gospodarze z oldbojami z Niemiec stoczyli wyrównany, ale bezbramkowy pojedynek.
RAMOL tragicznie zaczął mecz z SOKOŁEM, który szybko strzelił trzy gole i wydawało się, że jest po meczu. Jednak podnieśliśmy głowy i zaczęliśmy odrabiać straty strzelając 2 gole i ambitnie dążąc do wyrównania. Niestety, ryzykowne odkrycie nie przyniosło efektu nam, lecz przeciwnikowi, który na koniec meczu strzelił czwartą bramkę.
Niemcy swoją solidność pokazali w meczu z OBRĄ, której zaaplikował sześć goli, nie tracąc żadnego. Stało się jasnym, że tylko oni mogą jeszcze przeszkodzić piłkarzom z Rakoniewic w wywalczeniu zwycięstwa.
Najlepszy mecz RAMOL stoczył z gospodarzami, których pewnie pokonał 3-1, poprawiając sobie humory. W sumie, to humory były dobre, bo impreza sympatyczna, dobrze zorganizowana, walka toczona w doborowym towarzystwie i w niezwykle sportowej atmosferze, a w Soczi Bródka zdobywa złoty medal na Igrzyskach, to z uśmiechami na twarzach oglądaliśmy, jak DĄB niespodziewanie uległ  OBRZE, a w decydującym meczu SOKÓŁ  jednak pokonał niemieckich oldbojów, zapewniając sobie zwycięstwo w Turnieju. My skończyliśmy na 4 miejscu, a przecież równie dobrze mogło być drugie. Cóż, może innym razem zagramy mniej nerwowo, a przez to skuteczniej.
Nagrody osobiście wręczył Burmistrz Andrzej Rogoziński, gratulując formy, organizacji i atmosfery oraz zapraszając na kolejne imprezy sportowe do Kebłowa, skąd sam pochodzi. My dziękujemy za zaproszenie i okazje do tej sympatycznej sportowej rywalizacji, która była dla nas dopiero pierwszą taka okazją tej zimy.pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    

 liczba odwiedzin: 4108163      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia