Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 Ale... Mistrzem Powiatu Mocheńskie Siatkarki!2014-12-14  
Ostatnim turniejem rozegranym w 2014 roku w mocheńskiej hali sportowej były zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Moch Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Kobiet, na które, podobnie jak na Mistrzostwa w kategorii mężczyzn, otrzymało środki ze Starostwa Powiatowego w Wolsztynie. Wprawdzie była to połowa wnioskowanej kwoty i pierwszą decyzją była rezygnacja z ich organizacji, jednak ostatecznie władze Stowarzyszenia zdecydowały się podjąć tego zadania. I była to decyzja dobra. W "męskich" Mistrzostwach wystartowało bowiem aż 8 zespołów, a w "kobiecych" 6! Turnieje jednak musieliśmy przeprowadzić jako jednodniowe - na równoległych, trochę ciasnych boiskach. Uczestnicy jednak nie narzekali, tylko grali. I to jak?! O Turnieju mężczyzn, który odbył się w ostatni listopadowy weekend - czytaj  TUTAJ.

Turniej Siatkarek był bardziej zacięty, a o wyłonieniu zwycięskiej drużyny w większości spotkań musiał decydować tie-break. Najsilniejszą ekipę zmontowały gospodynie, które wszystkie swoje przeciwniczki pokonały 2-0! Nawet swoje "bombowe" finałowe rywalki - ekipę "PETARDA" Zatorze z Wolsztyna, wspomagane przez niesamowicie symatyczną i żywiołowo dopingujacą męską grupę kibiców, która zasłużyła na słowa uznania, gdyż to ona właśnie ożywiła atmosferę Mistrzostw. Zawodnicy niczego tak nie pragną, jak przekonania, że grają dla kogoś jeszcze! Brawo! Brawo! Brawo!

Brązowy medal dla siatkarek "ALBATROSY" Radomierz, które okazały się lepsze od zespołów z Kobiecej Ligi Siatkówki, a także Wolsztyńskich Studentek. Wszytkie wyniki poniżej. W tym miejscu chciałoby sie zaprosić za rok, ale... to zależy od hojności naszych władz.


pliki do pobrania:
- WYNIKI
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 5345101      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia