Strona główna -> K G W -> Aktualności
         IMIENINY:
 'Co za plany!'2010-10-14  
Dnia 14.10.2010r. panie z KGW spotkały się w świeżo wyremontowanej sali wiejskiej, by zajać się kilkoma bieżącymi sprawami.
Pierwszą z nich było przyjęcie do swego grona nowej członkini - p. Bożeny Knop, która postanowiła przyłączyć się do grona najpracowitszych kobiet w Mochach.
Potem zajęto się szeregiem zmian dokonanych w ostatnim czasie w sali wiejskiej, tzn. uporządkowaniu sali po remoncie, naprawie agregatu chłodniczego, wymianie naczyń szklanych na nowe. Dzięki czemu na przyszłych zabawach wszyscy będą czuli się lepiej. 
Następnie panie zajęły się planowaniem. Omówiły plan uporządkowania terenu wokół sali i zagospodarowania go wczesną wiosną, a także plan spotkania karnawałowo-walentynkowego dla przedstawicieli miejscowych organizacji. Spotkanie planowane jest na dzień 12 lutego 2011r., jeżeli miejscowi przedstawiciele organizacji będą zainteresowani wzięciem w nim udziału oraz podjęciem współpracy przy jego organizowaniu.

 


<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4105727      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia