Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> Biblioteka Szkolna
         IMIENINY:
 Czy Cukierek jest naprawdę słodki?........2020-10-27  
Nie dajcie się zwieść imieniu! Tytułowy Cukierek to mały pręgowany kotek, który wywraca życie rodziny Marcela do góry nogami. To słodkie futrzane utrapienie ceni sobie przede wszystkim swobodę i dobrą zabawę. Od rana do wieczora najchętniej skakałby i rozrabiał, wszystko dookoła jest dla niego interesujące. Nie umie siedzieć spokojnie, w końcu po co siedzieć spokojnie skoro można biegać! A przy okazji coś zrzucić, zepsuć, przewrócić, narobić bałaganu i uciec z miejsca wypadku, żeby nikt nie mógł oskarżyć o cokolwiek słodkiego kotka. 
Na plakacie promującym książkę znalazły się dobre rady dla Cukierka, informacje o autorze Waldemarze Cichoniu oraz kotki różne, różniste… Piękne! Zainteresowanie kocimi przygodami jest tak duże, że ze środków pozyskanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupione zostaną kolejne książki o poczynaniach tego niesfornego kotka.
redaktor: ISKA  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6529479      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia