Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 Czy to już koniec?2015-03-15  
To był już ósmy turniej "Z siatką... nie po zakupy!", w którym w tym roku zmierzyły się cztery kobiece drużyny - wszystkie z naszej gminy. Wprawdzie na otwarcie Turnieju pani Marysia Sierszuła zarzekła się, że to ostatni raz jest jego organizatorką, ale... nawet jeśli w tej woli wytrwa, to mam przeczucie, że dziewiąty będzie, a pani Marysia będzie w nim co najmniej honorową patronką.

W tym roku najważniejsze mecze, jak się później okazało, odbyły się już w pierwszej rundzie, w której najpierw SOKÓŁ Perkowo pokonał TOMIS Błotnicę, a gospodynie, druzyna MOCH po pięknym i zaciętym meczu pokonała niezwykle dobrze grającą drużynę z PRZEMĘTU.
W kolejnych rundach obie te drużyny już stosunkowo łatwo ogrywały rywalki z pierwszego meczu i tym samych zwycięstwo w Turnieju obroniła nasza drużyna, która tym samym zakończyła udany sezon.Jak zwykle Turniejowi towarzyszyła miła i serdeczna sportowa rywalizacja, która może być wzorem dla innych, zwłaszcza piłkarskich zmagań.
Wyniki poniżej i... do zobaczenia za rok?
pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4924507      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia