Strona główna -> RAMOL -> HALOWE MISTRZOSTWA GMINY do 2009
         IMIENINY:
 Deja Vu?2013-11-24  
Dotychczas siatkarska mapa siatkarskich sił była stabilna zarówno wśród oldbojów, jak i wśród seniorów. U starszych dominowały Mochy, z których czasem ostatnie poty wyciskała ekipa z Nowej Wsi, natomiast wśród seniorów przemiennie tytuł dzierżyły Mochy i Perkowo. Wśród oldbojów doszło do przewrotu i Mochy tytuł oddały, ale... SOKOŁOWI Perkowo.
Wśród seniorów faworyt był jeden i to murowany. Perkowo nie dość, że wystawiło dwie drużyny, to jeszcze obie mocne. Ale pierwszy skład, zgrywany regularnie w amatorskiej lidze siatkówki, nie dało szans pozostałym ekipom. Druga ich drużyna w dodatku naprawdę była blisko, by siatkarze z Perkowa ustrzelili dublet. Na szczęście, wprawdzie naprędce sklecona drużyna z Moch zagrała naprawdę dobry turniej i na to nie pozwoliła, zdobywając zasłużenie wicemistrzowski tytuł.
Wprawdzie poza podium uplasowała sie drużyna ze stolicy gminy, ale to wciąż trzecia siatkarska miejscowość na naszym terenie. Bardzo obiecująco zaprezentowała się także drużyna z Siekowa, która czerpała radość z każdej udanej akcji, a tych z każdym meczem przybywało.
W ogóle mistrzowski Turniej zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Moch, a współfinansowany przez Urząd Gminy w Przemęcie, udowodnił, że jednak nie brakuje w naszej gminie osób, które naprawdę nieźle radzą sobie pod siatką i że walka o najwyższe tytuły może się odbywać fair z szacunkiem dla rywali.
WYNIKI i TABELA, poniżej. Zapraszam najpierw do analizy, a zaraz potem do zgłoszenia sie do Turnieju o Mistrzostwo Powiatu, który już niebawem odbędzie się także w mocheńskiej hali sportowej.

pliki do pobrania:
- TABELA
- WYNIKI
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 5014593      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia