Strona główna -> MOCHY -> Mochikanie
         IMIENINY:
 Dzień Seniora może być wesoły!2016-10-02  

2 października 2016 r. w sali wiejskiej odbyło się uroczyste spotkanie członków Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz zaproszonych starszych mieszkańców Moch (niebędących członkami koła) z okazji Dnia Seniora. Na spotkaniu był obecny Pan Starosta Janusz Frąckowiak, Skarbnik Starostwa p. Bożena Ćwiklińska oraz kierowniczka GOPS p. Barbara Ścigała. Zaproszona została także P. Wójt, ale nie mogła przybyć. Nieco później na spotkanie dotarł także Ksiądz Proboszcz Ryszard Penczyński.

Spotkanie rozpoczął Przewodniczący KERiI p. Zbigniew Kędzierski, witając wszystkich przybyłych członków Koła, zaproszonych starszych mieszkańców Moch oraz zaproszonych gości. Głos zabrał P. Starosta, życząc wszystkim miłej zabawy, oraz p. Barbara Ścigała, zachęcając do uczestnictwa spotkania z policjantami nt. zagrożeń oszustwami.

Tradycyjnie wręczono także kwiaty Paniom i Panom, którzy obchodzili okrągłe rocznice urodzin oraz najstarszym członkom Koła p. Stanisławowi Napieralskiemu i p. Stefanii Matysik. Życzenia złożono i odśpiewano tradycyjne „Sto lat” parze, która obchodziła 55 rocznicę ślubu – Państwu Irmgard i Aleksandrowi Maniom.

Uroczystość uświetniła zaproszona przez prezesa Okazjonalna Grupa Artystów „Spirytus Gender Band”, która znów pod kierunkiem P. Elżbiety Wita, przygotowała okolicznościowy program o wyjazdach do sanatorium. Przenieśliśmy się do Ciechocinka i oglądaliśmy naprawdę zabawne scenki dotyczące zwyczajów uzdrowiskowych. Następnie do akcji ruszyła „kapela” i rozpoczęła tańce.

GALERIA FOTO

Spotkanie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów przebiegało w bardzo miłej atmosferze, przy kawie i innym jadle do wieczora. A humory dopisywały bardziej niż to wynika z przeglądu fotografii naszej galerii.

Re_Nata      

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4111439      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia