Strona główna -> RAMOL -> FERIE z FUTSALEM
         IMIENINY:
 FERIE 2012 - brawo Siekowo!!!2012-02-22  

Wprawdzie do rywalizacji o mistrzowski puchar, ufundowany przez Urząd Gminy w Przemęcie przystąpiło najmniej drużyn w historii naszej imprezy, ale i tak było ich 8. Najbardziej dziwi absencja młodzieży ze wszystkich miejscowości, w których mieszczą się gimnazja. Nie było wszak żadnej drużyny z Moch, Przemętu, Kaszczoru i Bucza, największych wsi naszej gminy! Ale... nie mówmy o nieobecnych.

Największe brawa należą się wsi Siekowo, która wystawiła dwie drużyny, a jedna z nich okazała się w ostatecznym rozrachunku najlepsza. Tegoroczne Mistrzostwa były bardzo ciekawe, gdyż poziom był tak wyrównany, że nie było ekipy, która nie poniosłaby w naszej dwudniowej rywalizacji jakiejś porażki, a w finale walczyły drużyny, które w grupach eliminacyjnych zajęły drugie miejsca.

Mnie jednak najbardziej podobała się druga, młodsza ekipa z Siekowa, tak naprawdę w znacznym stopniu reprezentowana przez przyszłych gimnazjalistów, która jeszcze była za słaba fizycznie, ale która swoją zespołową grą moje serce podbiła.

O porażce może mówić reprezentacja Nowej Wsi, która nie dość, że nie potrafiła obronić mistrzowskiego tytułu (w większości zdobytego przez starszych kolegów), to jednak tak nie była przyzwyczajona do gry w finale B, że... w drugim dniu przyjechała za późno i skończyła rozgrywki na 8. miejscu!

Tradycyjnie już muszę i bardzo chętnie to robię, podziękować naszej młodzieży za świetną postawę w trakcie zawodów, a podobno młodzież gimnazjalna jest z gatunku tych trudnych. Ta z mistrzostw zorganizowanych przez Towarzystwo Sportowe "RAMOL" oraz Zespół Szkół w Mochach wyładowała emocje tam gdzie należało, na boisku.

Resztę niech dopowiedzą poniższe fotografie i wszystkie wyniki, a z propozycjami na przyszłość i komentarzami oczywiście chętnie się zapoznamy.

foto:

 

W Y N I K I

pliki do pobrania:
- REGULAMIN GIMNAZJUM
- H A R M O N O G R A M
- LISTA ZGŁOSZONYCH DRUŻYN - GIMNAZJUM
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 7Strona:  1  dodaj komentarz

  zawodnik ;D2012-02-28 18:11:58

Kluczewo nigdy nie wygra z Siekowem Siekowo mistrzem jest :)

  SISI2012-02-25 12:10:59

Mistrze wygrali:) za rok i tak siekowo znów wygra;p

  Naczelny2012-02-24 22:28:33

Jeśli to pytanie do Ramola i Szkoły, to odpowiedź brzmi... NIE! My nie planujemy organizacji żadnego turnieju dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Natomiast nie mam pojecia, czy jakiś inny klub lub organizacja mają taką imprezę w planach.

  uczeń2012-02-24 09:29:16

Chciałbym się spytac czy będzie organizowany taki turniej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych ?
Brawa dla wszystkich drużyn. ;)

  anaaaaiaaa2012-02-23 23:54:09

szkoda, że barchlin nie wygrał :|
fajnie by było ;)
mieli dobry skład ;D

  anonim ;D2012-02-23 12:49:55

graty Siekowo ;D
za rok wygra Kluczewo ;)


  ciem 2012-02-21 20:30:04

fajnie było :)

 liczba odwiedzin: 5014983      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia