Strona główna -> RAMOL -> FERIE z FUTSALEM
         IMIENINY:
 FERIE z FUTSALEM 2009 - w podstawówce górą SOLEC!2009-01-15  

IV Mistrzostwa Wsi Gminy Przemęt w Futsalu odbyły się tylko 15 lutego (a nie jak planowano także 14.) oczywiście w hali sportowej w Mochach. W tym roku Stowarzyszenie Przyjaciół Moch, organizator obok Zespołu Szkół w Mochach, otrzymało na jego organizację dotację z Urzędu Gminy w Przemęcie. Wzięły w nim udział cztery drużyny z Moch, Kaszczoru, Nowej Wsi i Solca. Czas gry 2 x 10 minut systemem „każdy z każdym”.

W pierwszym meczu spotkały się reprezentacje Moch i Solca. Mecz wyrównany był tylko do przerwy i po zmianie stron to drużyna z Solca rozwiązała worek z bramkami i gładko wygrała 4–0. W drugim spotkaniu rywalizowały ekipy Kaszczoru oraz Nowej Wsi. Mecz również zacięty obfitujący w wiele świetnych akcji. Niestety więcej sił zachowali Chłopcy z Kaszczoru i wygrali 4–0. Kolejny mecz rozegrali chłopcy z Moch i Nowej Wsi. Po naprawdę emocjonującym spotkaniu 3–2 wygrali gospodarze. Mecz numer cztery to już spotkanie pomiędzy Solcem i Kaszczorem, w którym to Solec wygrał 2-1. W przedostatnim meczu Mochy wygrały z Kaszczorem 5–0. Ostatni pojedynek to duża wygrana Solca nad Nową Wsią 8–1. Wyniki poniżej.

W końcowej klasyfikacji Solec zajął pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw, drugie miejsce zajęły Mochy z sześcioma punktami, trzecie Kaszczor z trzema punktami, czwarte miejsce zajęła ekipa z Nowej Wsi – niestety nie odnosząc żadnego zwycięstwa. Serdecznie zapraszamy za rok. Mamy tylko nadzieję, że zgłosi się więcej drużyn i zawody staną się bardziej emocjonujące, tak jak to w poprzednich latach bywało.

Mateusz Wawrzyniak
Solec-Mochy

a więc najlepsi!

Kaszczor-Nowa Wieś

Patrycja znów kopała

Głową też trzeba ruszać

Goooooolllll...

Ruchomy mur?

walka do końca

Nowa Wieś

Kaszczor

Mochy

Solec... Mistrzem!
pliki do pobrania:
- W Y N I K I - podstawówka
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5014766      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia