Strona główna -> RYWAL-KLON -> Seniorzy
 Gra lepsza od wyniku...2013-08-18
Niestety od porażki rozpoczęli nowy sezon seniorzy RYWALA-KLONU, ale... po całkiem dobrym meczu, w którym wypracowanych, a nie przypadkowych sytuacji do strzelenia goli nie brakowało pod obiema bramkami. Mocheńscy piłkarze, którzy podejmowali GROM Czacz, stworzyli ich chyba nawet więcej, ale to goście byli skuteczniejsi.

Już pierwsze akcje w meczu mówiły, że o punkty będzie trudno i tę przewagę goście udokumentowali piękną bramką z narożnika pola karnego. Jednak stracony gol podziałał właściwie na mocheńską drużynę, która od tego momentu też zaczęła wypracowywać sobie naprawdę dobre okazje. I też strzeliła gola, ale po rzucie karnym - egzekutor Tomasz Krall. Jednak pod koniec pierwszej połowy nastąpił ciąg nieszczęść. Najpierw z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Krzysztof Knop, a po chwili sędzia dyktuje "z kapelusza" rzut wolny, który w ostateczności kończy się stratą gola.

W drugiej połowie nasi piłkarze przycisnęli już na dobre i świetne sytuacje stwarzali po ładnych zagraniach. Niestety nie wykorzystali żadnej. Na domiar złego goście jedną z kontr znów kończą trafieniem do siatki i mecz kończy się porażką 1-3, chociaż sprawiedliwy byłby remis. No, ale... będą kolejne mecze, w których trzeba znaleźć snajpera.