Strona główna -> BIBLIOTEKA PUBLICZNA
         IMIENINY:
 Idą Święta...2017-12-22  
"Mikołajkowy zawrót głowy" pod takim hasłem mocheńska biblioteka publiczna zorganizowała przedświąteczne zajęcia dla dzieci. Na uczestników czekało wiele atrakcji i słodki upominek.
Dzieci ze świetlicy szkolnej w Mochach uczestniczyły w warsztatach plastycznych, podczas których powstały kolorowe choinki. Uczniów klas pierwszych zaproszono na świąteczne głośne czytanie z udziałem gościa specjalnego,którym była Pani Danuta Skulska. Pani Danuta przeczytała dzieciom książkę pt. "Franklin przygotowuje święta", z której to pierwszoklasiści dowiedzieli się, jak ważne są dobre uczynki i co trzeba zrobić by nie zatracić "ducha świąt".
Tuż przed świętami, do biblioteki przybyły dzieci z mocheńskiego przedszkola, które wysłuchały świątecznej opowieści i wykonały Mikołaja z papieru.
Nie zapomniano też o przedszkolakach w Nowej Wsi, do których z "mikołajkową wizytą" udała się bibliotekarka z mocheńskiej książnicy. redaktor: Rozalia L.  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4113208      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia