Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 Impreza integracyjna w Solcu...2019-09-27  

Tradycyjnie 30 września obchodzimy w naszej szkole Dzień Chłopca. Z tej okazji 27 września 2019 r. Uczniowie klasy Ia wraz z rodzicami spotkali się na boisku sportowym w Solcu. 

Dzieci wraz z wychowawczynią przyjechały autobusem szkolnym, a przy wigwamie czekali już rodzice, którzy przygotowali ciasto, popcorn i napoje dla dzieci. Niektórzy przyszli całymi rodzinami i o to chodziło, aby wszyscy się poznali, bo klasa rozpoczęła realizację innowacji pt. "Czas spędzany z rodziną - najlepsze zajęcia dodatkowe”. 

Potem odbyły się konkursy sportowe dla dzieci i chętnych rodziców. Były biegi, skoki i rzuty woreczkami. Gdy zaczął padać deszcz schowaliśmy się w wigwamie, gdzie rozegrano turniej wiedzy "Rodzice kontra dzieci”. Emocji i śmiechu było co nie miara. 

Tu również dziewczynki wręczyły upominki chłopcom. Impreza przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. Dziękuję rodzicom , którzy przygotowali to spotkanie.

GALERIA

E. Wita                      

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6529460      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia