Wszystkie z medalami!2014-03-16  
Trzy najlepiej spisujące się w Kobiecej Lidze Siatkówki drużyny postanowiły sprawdzić swoją formę w kolejnym turnieju rozgrywanym już od kilku lat w mocheńskiej hali sportowej "Z siatką... nie po zakupy!". Tylko trzy drużyny, ale za to mogły zmierzyć się na centralnym boisku i rozegrać mecze na naprawdę dobrym poziomie.
Najbardziej zacięty przebieg miał pierwszy mecz, w którym faworyzowane siatkarki reprezentujące Błotnicę, kroczące w tym roku od tytułu do tytułu, uległy po pięciosetowej morderczej batalii z siatkarkami SOKOŁA Perkowo. Ten mecz miał chyba wplyw także na ich postawę w meczu z odmłodzoną drużyna gospodyń, w którym zdołały wygrać już tylko jednego seta, a w końcówce wyraźnie brakowało im już i sił i wiary.
Mochikanki były jednak tego dnia naprawdę w dobrej formie i w ostatnim meczu z SOKOŁEM już żadnego seta nie straciły i odniosły zwycięstwo w całym Turnieju, co w jego historii zdarzyło się chyba dopiero po raz drugi. Na medale zasłużyły jednak wszystkie i wszystkie je dostały, tyle że w różnych kolorach!
Mam nadzieję, że w przyszłym roku kobiety w marcowym Turnieju jednak znów spotkają się w szerszym gronie, bo niczego w nim nie brakuje. Jest i sport i zabawa, a po potach i smaczny posiłek, w tym roku wyjątkowo wystawny.
Gratulacje dla wszystkich! No, trochę większe dla mochikanek, za... organizację i osobne, szczególne dla pani Marysi.redaktor: Naczelny