Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
 Junior-Głuchowo2011-05-08

Kolejny weekend, kolejny mecz i kolejna wygrana juniorów… W niedzielne przedpołudnie nie pozostawiliśmy złudzeń rywalom z Głuchowa kto jest lepszy, kto zgarnie 3 punkty, kto nadal pozostanie niepokonany w rundzie wiosennej. Skład optymalny, frekwencja na całe szczęście dopisała no i najważniejsze wszyscy zdrowi :) Przeważaliśmy od pierwszych minut. Świetnie na tyłach, dobrze w środku i walecznie na szpicy. Zdobytą przewagę trzeba było tylko udowodnić strzelonymi golami. Do przerwy na kilka naprawdę dobrych sytuacji udało nam się wykorzystać trzy. 3-0 to minimalna kara jaką mogliśmy wymierzyć rywalom. Po zmianie stron układało nam się jeszcze lepiej. Strzeliliśmy jeszcze siedem goli nie tracąc żadnego!!!!!! Po bardzo łatwym meczu wygraliśmy zasłużenie 10-0! Już za tydzień wyjazdowe spotkanie w Chorzeminie – tak łatwo jak dziś nie będzie … ale damy z siebie wszystko!!!!

Strzelcy: Artur Pohl-4, Miron Domagała – 2, Wiktor Matysik – 3, Bartek Gunther – 1.