Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 MIKOŁAJ2018-12-06  

W czwartek 6 grudnia wszystkie dzieci udały się na wycieczkę autokarem do Leśniczówki w Świetnie na poszukiwanie Mikołaja. W lesie czekał na nas leśniczy- Pan Piotr Piosik, który opowiedział, w jaki sposób możemy pomóc zwierzętom w zimowe dni oraz Pan Artur Niedzielski, który pięknie zaprezentował nam grę na rogu myśliwskim. Dzieci przywiozły ze sobą warzywa, owce i orzechy, które przekazały panu leśniczemu. Następnie wyruszyliśmy na poszukiwania długo oczekiwanego Mikołaja. Radość dzieci była wielka, kiedy znaleźli ... dwóch Mikołajów. Po okrzykach radości przyszedł czas na wspólne zabawy z Mikołajami przy ognisku oraz poczęstunek owocami i ciepłą herbatą. Po zabawach przyszła pora na pamiątkowe fotografie oraz niespodzianki od naszych Mikołajów.
Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!


Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tego wspaniałego dnia w szczególności Mikołajom, Panu Piotrowi i Panu Arturowi oraz Radzie Rodziców za ufundowanie paczek.

DZIĘKUJEMY!!!

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4845536      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia