Strona główna -> MOCHY -> Mochikanie
         IMIENINY:
 Na wycieczkę z Radą Sołecką...2016-05-01  

55-cio osobowa wycieczka z Moch dotarła na XXVII Festiwal kwiatów i sztuki do zamku Książ koło Wałbrzycha. Ci co tam pojechali musieli być bardzo cierpliwi, bo na tę imprezę przyjechały tysiące ludzi z całej okolicy i wielu gości z zagranicy...

Ale warto było !!

Kwiatowe ekspozycje przed zamkiem i w salach zamkowych budziły zachwyt wszystkich zwiedzających, którzy powoli przesuwali się w kolejce zauroczonych turystów. Kompozycje kwiatowe ozdabiały meble, kominki, lampy, lustra i inne przedmioty, które stały w komnatach. Floryści wykorzystali do swoich kompozycji nie tylko kwiaty, ale i korę, wiklinę, mech, bluszcz, pnącza winorośli itp.

Oprócz kwiatów można też było podziwiać wystawy jubilerów, rzeźbiarzy, malarzy, szlifierzy szkła i inne formy rękodzielnictwa. Kto chciał mógł zakupić sadzonki krzewów, drzew, kwiaty doniczkowe i cebulki roślin ozdobnych. Dla głodnych i strudzonych turystów przygotowano stragany z pysznym jedzeniem, a dla dzieci było wesołe miasteczko.


">Grupa turystyczna była zdyscyplinowana i punktualna, więc pewnie wkrótce znów gdzieś razem wyjedziemy! Koniecznie zobaczcie fotki z festiwalu !

Organizator wycieczki

Elżbieta Wita

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    

 liczba odwiedzin: 3865492      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia