Strona główna -> RYWAL-KLON -> Młodzicy
 Nie tędy droga...2009-09-16

16 września MŁODZIK "RYWALA-KLONU" udał się na mecz do Brenna na spotkanie z tamtejszą "WILGĄ". Niestety spotkanie to kompromitacja naszych piłkarzy. NA TARCZY, Z TARCZĄ  a teraz to już chyba „POD TARCZĄ”. Tak obrazowo można określić ich postawę.

Od początku bojaźliwie bez ambicji i z poczuciem braku własnej wartości i umiejętności do pokonania przeciwnika. Na początku meczu jeszcze bez konsekwencji bramkowych, z upływem czasu coraz gorzej i w końcu strata bramki przy biernej postawie obrońców ze stałego fragmentu gry po rzucie rożnym.Podobnie zachowali się obrońcy przy drugiej bramce pozwalając dobić piłkę napastnikowi "Wilgi" po strzale w poprzeczkę.

W tym meczu brakowało umiejętności rozegrania piłki i dokładnego podania wobec czego gospodarze cały czas atakowali, co po przerwie przyniosło grad bramek. Po przypadkowej dość akcji w drugiej połowie przy stanie 7-0 bramkę honorową zdobył Nikodem Walkowiak. Cóż z tego, gdy minutę później po koszmarnym błędzie bramkarza było już 8-1.

Mecz można wygrać, można zremisować, można i przegrać, ale ważne jest, by walczyć do końca o korzystny rezultat, a tego w tym meczu młodzikom niestety zabrakło. Żal!