Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 O stopień niżej w Grand Prix2014-09-21  
Ostatni Turniej Grand Prix 2014 został zorganizowany przez ubiegłorocznych triumfatorów - RAMOL Mochy na Orliku w Wolsztynie. Do czuwania nad przebiegiem rywalizacji angażując sędziego Mateusza Kazubskiego,  który świetnie Turniej poprowadził.
Pod względem sportowym emocji nie było już tak wiele, gdyż w tym roku różnice między zespołami były zbyt spore, by dawały nadzieję na zmiany w klasyfikacji. Jedynie RAMOL, który poza swoim kapitanem, zgromadził wszystkie swoje siły, zagrał poniżej możliwości i znów zbyt nerwowo. Może było nas zbyt wielu?
W pierwszym meczu HELIOS spokojnie, w swoim stylu wypunktował OLDBOYS Przemęt, a w drugim RAMOL gonił wynik w starciu z BRZOZĄ Solec i ostatecznie odrobił dwubramkową stratę, ale apetyt był nie na 1, a na 3 pkt. Później, trochę na własne życzenie druga porażkę ponieśli piłkarze reprezentujący Przemęt, mimo prowadzenia w meczu z SOKOŁEM  Perkowo.
HELIOS tym razem pokonał wszystkich, chociaż z nikim nie przychodziło to łatwo i często dzięki temu, ze rywale swoje okazje fatalnie marnowali. Kiedy jednak RAMOL uległ SOKOŁOWI, mógł stracić swoją drugą lokatę właśnie na rzecz ekipy z Perkowa. Jednak w dwóch kolejnych meczach SOKÓŁ zdobył juz tylko 1 pkt, a RAMOL 3, po zwycięstwie z OLDBOYS Przemęt i sytuacja w tabeli się nie zmieniła..
Cieszyła atmosfera, pogoda też dopisała, gdyby nie spóźnienie ekip, to w ostatnim meczu piłkarze by nie zmokli. Organizatorzy ogłosili, że podsumowanie Grand Prix 2014 odbędzie podczas osobnego turnieju, być może halowego.Wyniki i tabela poniżej, a wszystko o GP na oficjalnej stronie GRAND PRIX
pliki do pobrania:
- TABELA KOŃCOWA
- 5 Turniej w Wolsztynie
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4108844      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia