Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
         IMIENINY:
 Okazałe wiosenne otwarcie!2013-04-21  
Mecz wprawdzie nie rozpoczął się po myśli naszych piłkarzy, ale oni w przeciwieństwie do wielu ekstraklasowych ligowców, nie uznali, że "stracony gol na początku meczu ustawił spotkanie" i nie myśleli o tłumaczeniach, tylko zaatakowali gości z Leszna jeszcze bardziej zdecydowanie. To powodowało, że zaczęły się mnożyć świetne okazje do strzelenia gola, które wreszcie zostały wykorzystane. W pierwszej połowie tylko jedna, ale w drugiej kolejne trzy i mecz zakończył się wielką radością zawodników mocheńskiego klubu.
Aż trzy bramki strzelił Arek Mehr, który jak tylko "urwie" się obrońcom, to naprawdę jest nie do zatrzymania. Gdyby tak jeszcze częściej nie starał się holować piłki z głębi pola, pewnie efekty byłyby jeszcze okazalsze. Najpiękniejszego gola strzelił jednak Mateusz Drymel, który pięknym strzałem zza linii pola karnego trafił w samo okienko bezradnego bramkarza gości, który i tak kilkakrotnie uratował swój zespół przed większą porażką.


redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4928812      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia