Strona główna -> RYWAL-KLON -> Młodzicy
 Ostatki2009-11-07

W sobotę 07-11-2009 odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej ligi młodzików. Na boisku w Mochach podejmowaliśmy gości ze Znicza Obra. Po bardzo wyrównanym meczu, w którym wynik mógł być również odwrotny nasi młodzicy polegli 0-2. Znowu jednak byliśmy osłabieni. Tym razem zabrakło kapitana drużyny Borysa Kosickiego i środkowego pomocnika Alberta Nowaka. Alberta bardzo udanie zastąpił Ziemowit Koszel, a w obronie nieźle spisywała się para stoperów Sebek Mały i Paweł Waligórski. Ten drugi wyrasta na etatowego zastępcę wszystkich nieobecnych. Gdzie nie zagra spisuje się zadowalająco. Do przerwy przegrywaliśmy 0-1, po przerwie po przypadkowej wrzutce straciliśmy drugą bramkę. Mieliśmy także sytuacje na strzelenie goli, ale niedoświadczony Patryk Gunther źle trafił piłkę z dośrodkowania Arka Mehra a ten w końcówce spotkania trafił w poprzeczkę.0-2, trochę szkoda, ale wiosną postaramy się by było lepiej.