Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> Nauczyciele
         IMIENINY:
 Pani Lucyna Murek co o niej myślimy? Przeczytajcie sami !2006-07-24  

Znana i lubiana o tak!!! O kim mowa? Oczywiście o naszej katechetce pani Lucynie Murek.
Dla niektórych uczniów nie jest ona tylko nauczycielką, ale też i osobą, która pomoże i doradzi gdy mamy problem. Jest osobą bardzo wesołą. Można z nią pożartować, lecz jeśli jej ktoś zajdzie za skórę to ...nie radzę!!! Lekcję z nią przebiegają bardzo interesująco, gdyż umie wyjaśnić wiele spraw (czasami nie związanych z religią tylko z życiem codziennym). Ja osobiście lubię mieć z nią lekcję ponieważ często rozmawiamy o konfliktach, które warto rozwiązywać, a nie rozwijać ich coraz bardziej... Religia dla niektórych to odpoczynek, czas na porozmawianie z kolegą czy koleżanką, a dla innych, to rozmowa z panią o bardzo istotnych rzeczach. A w jaki sposób daje uwagi? - poprzez tzw. kreski. Jeśli ktoś rozmawia na lekcji lub nie uważa, zapisuje na tablicy jego imię i obok stawia pionową kreskę, czyli ostrzeżenie. Jeśli ktoś dalej nie uważa stawia drugą i wtedy jest uwaga do dzienniczka. Coś strasznego!!! Na religii nie uczymy się tylko o życiu Jezusa i nie słuchamy pisma świętego (oczywiście to też), ale i rozmawiamy o pokoju, czy innych tam sprawach... Wydaje się, że takie prace interesują tylko dziewczyny lecz (bynajmniej na naszej lekcji), chłopacy też biorą czynny udział (choć nie wszyscyJ J ). Dla mnie pani Lucyna Murek to zawsze pogodna i uśmiechnięta nauczycielka, a co o niej sądzą inni?

-Fajna jest. Lekcję z nią są nawet interesujące.

-Może być ale za mały wybryk zaraz wstawia kreskę na tablicy a tego nie lubię!!!

-Babka jest wporzo ale zależy od dnia.

-Jak każdy nauczyciel dużo wymaga.

-Nie lubi chłopaków.

- Jak się na kogoś uweźmie to szkoda gadać. Nie których ocenia z góry. Jak kogoś lubi to jak ta osoba wariuje to nie zwraca nawet uwagi, ale jak ktoś, kogo nie lubi, lub ten ktoś już jej podpadł, to nie ma bata. Według mnie nie  sprawiedliwa. Mogłaby czasem odpuścić.

Fajnie jest mieć nauczycielkę taką właśnie jak ona...J J  


<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4108819      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia