Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 Pierwszaki w Lesznie...2018-06-07  

Klasa I a i I b w ramach Dnia Dziecka wybrała się do Leszna do kina na świetny film przygodowy "Bella i Sebastian 3". Tematem filmu była przyjaźń dwunastoletniego chłopca z psem. Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody. Tu następuje dramat chłopca. Sebastian z zimna traci przytomność. Wierna Bella wykopuje w śniegu norę do której wciąga przyjaciela i szczenięta. Psy ogrzały Sebastiana i uratowały mu życie. Film kończy się wylotem Sebastiana i Belli do Stanów Zjednoczonych. Tematyka filmu wzruszyła nie tylko dzieci. 

GALERIA

 Po filmie udaliśmy się na posiłek. Po posiłku ruszyliśmy w dalszą drogę do Włoszakowic. Tam spożyliśmy pyszne lody ufundowane przez Radę Rodziców. Przy kawiarni zwiedziliśmy Mini ZOO. 

Wycieczka sprawiła nam dużo radości. Dziękujemy Pani Kasi za pomoc w trakcie wyjazdu.

wychowawczynie: R. Patalas i K. Grabiec              

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4849482      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia