Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 Piłkarze zlani w Zbąszynku!2019-10-05  
Jakoś wszystko tym razem szło opornie od samego początku piłkarzom RAMOLA. Najpierw z trudem skompletowaliśmy skład, który ostatecznie stanowił drużynę 50+ jeden 45-latek. W dodatku z jednym rezerwowym i to rekonwalescentem.
To było za mało na sobotnich rywali, którymi najpierw była mocna, znacznie młodsza i liczniejsza drużyna gospodarzy - TKKF SEMAFOR Zbąszynek. Nasi rywale od razu ruszyli na nas z impetem, czując że nie jesteśmy w stanie groźnie kontrować. I na efekty bramkowe nie trzeba było długo czekać. I to na liczne efekty. Przy stanie 6-0 zastanawialiśmy się, czy nie dojdzie do dwucyfrowego pogromu, jednak wtedy się wreszcie odgryźliśmy i to serią trzech kolejnych bramek! To jednak wszystko na co było nas stać tego dnia. Gospodarze dołożyli na koniec jeszcze jednego gola i mecz wygrali 7-3.
Gospodarze byli tak mocni, że i swoich drugich rywali z rozpędu rozjechali 5-2, chociaż trzeba obiektywnie przyznać, że drużyna OLDBOYS Nowy Tomyśl postawiła się bardziej.
Po cichu liczyliśmy, że może jednak nawiążemy z ekipą z Nowego Tomyśla równorzędną walkę, ale chyba zwyczajnie nie mieliśmy już sił. W prawdzie w polu jeszcze to wyglądało jako tako, ale tylko do pola karnego, później akcje rozbijały się i kończyły niczym. Rywale wypunktowali nas 3-0 i to tylko dlatego, że fantastycznie w bramce bronił nasz bramkarz.
Cóż, miejsce na podium jednak wywalczyliśmy, gdyż inne drużyny wymokły już przed Turniejem. Humory nam jednak dopisywały nie tylko na pomeczowej regeneracji, ale i w drodze do domu. Przynajmniej mamy niezłą drużynę 50+, chyba czas pomyśleć o zmaganiach na trawie w tej kategorii wiekowej.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4928816      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia