Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Podsumowanie akcji charytatywnej „Zbiórka dla bezdomniaków”2020-01-10  

      Przez cały listopad oraz na początku grudnia 2019 r. w naszej szkole prowadzona była zbiórka karmy, przysmaków i zabawek dla bezdomnych zwierzaków z Punktu adopcyjnego w Wolsztynie. Do akcji włączyli się uczniowie z wszystkich klas, którzy nie pozostali obojętni na trudne życie bezdomnych psów oraz kotów. Zebraliśmy bardzo dużo różnorodnej karmy, dlatego też część tych darów została przekazana osobom bezinteresownie pomagającym bezdomnym zwierzętom z terenu gminy Przemęt. Natomiast pozostałe dary zostały zawiezione na początku stycznia do wolsztyńskiego przytuliska i wręczone wolontariuszce pani Natalii Ekiert-Klapsa. Dziękuję wszystkim, którzy podarowali choć mały prezent i w ten sposób podzielili się dobrem oraz okazali swoje wielkie serce pokrzywdzonym przez los zwierzętom. Specjalne podziękowania składam pani Annie Kozłowskiej, która z własnej inicjatywy zaproponowała swoją pomoc w transporcie zebranych upominków. Dziękuję również jej córce Marcie, która z wielką ochotą pomagała w załadunku i wyładunku zebranych darów.

GALERIA

Zbiórka nie zostałaby tak sprawnie przeprowadzona, gdyby nie pomoc i zaangażowanie nauczycieli w wyżej wspomnianą akcję charytatywną. W imieniu wolontariuszy z Punktu adopcyjnego w Wolsztynie szczególne podziękowania kieruję do organizatorek zbiórki oraz pań: Katarzyny Filipek i Marty Plenzler.

Organizatorki: Lidia Kluczyńska, Karina Umławska             

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 5011904      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia