Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> Historia
         IMIENINY:
 Poświęcenie nowych klas2014-05-27  

Na zaproszenie pani Dyrektor Małgorzaty Zielińskiej przybyli do szkoły goście: pani Wójt Dorota Gorzelniak, wicewójt Mariusz Silski, inspektor oświaty Janusz Frąckowiak, członkowie Rady Gminy, proboszcz Ryszard Penczyński, dyrektorki przedszkoli: Barbara Utrata i Alina Piotrowska, oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Gości zaproszono z okazji uroczystego poświęcenia nowych klas, w których uczą się młodsze dzieci. Po oficjalnym powitaniu, najmłodsi zaprosili wszystkich do zwiedzania nowej części szkoły. Goście odwiedzili wszystkie sale lekcyjne i spotkali się z uczącymi się tam uczniami i nauczycielami. Dzieci przygotowały na tę okazję piosenki i rymowanki o szkole. Następnie poprosiły panią Dyrektor o krzyże i godła do sal lekcyjnych. Ksiądz proboszcz dokonał poświęcenia krzyży i całego obiektu. Pani Wójt przekazała dzieciom godła. Od tej chwili klasy są już w pełni wyposażone.

Gościom bardzo podobała się nowa szkoła, duże,jasne klasy, ładne, czyste toalety. Wszyscy chwalili wystrój i wyposażenie szkoły.

Po części oficjalnej odbyło się spotkanie przy kawie.

Dziękujemy gościom za przybycie i za piękne prezenty: mapy i książki, które pomogą dzieciom w nauce.


Asia           

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    

 liczba odwiedzin: 4924491      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia