Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 Ramol wraca z Pucharem ze Zbąszynka2019-05-11  
Przy pięknej pogodzie i jak zwykle na świetnie przygotowanych boiskach stadionu w Zbąszynku, rywalizowały cztery oldbojowe drużyny zaproszone przez gospodarzy - miejscowy TKKF Oldboy.

Pierwszym rywalem była najmłodsza ekipa z Kręcka, która budziła respekt naszej drużyny, której zawodnicy w przeważającej części już ukończyli 50 rok życia. Jednakże mądrze taktycznie grająca drużyna Ramola wypunktowała rywala niczym doświadczony pięściarz młokosa w ringu i odniosła niezwykle motywujące zwycięstwo 4-1.
Na sąsiednim boisku najbardziej zgrane i ograne drużyny TKKF Zbaszynek i Oldboys Nowy Tomyśl stoczyły niezwykle wyrównany bój, zakończony remisem 1-1.

Gospodarze w meczu z Ramolem byli stroną przeważającą, by nie powiedzieć, że wręcz dominującą i stwarzającą o wiele więcej dogodnych sytuacji do strzelenia gola, ale... albo zawodziła ich skuteczność, albo nasz bramkarz kapitalnie bronił naszej bramki. Ostatecznie i ten mecz zakończył się remisem, tym razem bezbramkowym. 
A oldboje z Nowego Tomyśla też wypunktowali piłkarzy z Kręcka - 3-0 i... wciąż 3 drużyny mogły Turniej wygrać.

Jedno było pewne, zwycięzca w meczu Ramol - Polonia Nowy Tomyśl wywalczy 1 miejsce, ale przy Remisie, taką szansę mają gospodarze, jeśli wysoko pokonają ekipę z Kręcka i... gospodarze to zrobili, wygrywając aż 8-1!
Mecz Ramola z drużyną z Nowego Tomyśla znów był bardzo wyrównany i obie drużyny miały swoje szanse, ale to my swoją wykorzystaliśmy i mogliśmy skupić się na skutecznej obronie i groźnych kontratakach. Udało się to pierwsze zadanie, ale ono gwarantowało zwycięstwo zarówno w meczu, jak i Turnieju. RAMOL najlepszy!


Puchar wręczył nam holenderski oldboj z zaprzyjaźnionego z gospodarzami klubu, który akurat przebywał w Polsce i obserwował nasze zmagania.
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4924497      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia