Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> Historia
         IMIENINY:
 Rocznica nadania szkole im. Jana Pawła II2008-04-02  

2. kwietnia br. w szkolnej hali sportowej uroczyście uczciliśmy pierwszą rocznicę nadania naszemu Zespołowi Szkół imienia Jana Pawła II.
Od dawna trwały przygotowania do tej uroczystości. Uczniowie wraz z Panią Pietrzak wybrali poezję, która miała zostać przedstawiona przybyłym na święto gościom, a Pani Nowak wraz z chórkiem ćwiczyła piosenki na tę okazję.
W dniu rocznicy śmierci Papieża Polaka w naszej szkole odbyła się uroczysta msza święta koncelebrowana przez ks. Ryszarda Penczyńskiego i ks. Mariana Brdysia, po której przyszedł czas na część artystyczną. Występujący bardzo się denerwowali, ale myśle, że stres w tym wypadku był jak najbardziej mobilizujący. Podczas akademii wspominaliśmy zmarłego Jana Pawła II, wsłuchiwaliśmy się w Jego słowa. Myślę, że dla każdego była to chwila refleksji.
Na zakończenie Pan Dyrektor powiedział, że jest dumny z tego, że pełni swoją funkcję w szkole, która nosi imię JPII. My, uczniowie dołączamy się do tych słów.
<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4924443      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia