Strona główna -> Trampkarze -> Wyniki i tabele
         IMIENINY:
 SEZON 2007-2008 - runda wiosenna2008-03-29  
Dąb Kębłowo nie przystąpił do drugiej rundy
i wszystkim drużynom dopisuje się walkower w meczach z tą drużyną
 

12 kolejka – 29/30.03.08

Gwiazda Siedlec

Pogoń Śmigiel

Obra 1912 Kościan 

Sokół Włoszakowice

3 - 0

4 - 1

5 - 0

1 - 2

ZS Dąb Krzycko-Boguszyn 

Czantoria Gościeszyn

Sokół Wroniawy

Rywal-Klon Mochy

13 kolejka – 05/06.04.08

Sokół Włoszakowice

Czantoria Gościeszyn

Sokół Wroniawy

Juna-Trans St. Oborzyska

3 - 0 wo

2 - 0

0 - 5

3 - 1

Gwiazda Siedlec

Promień Krzywiń

Pogoń Śmigiel

Obra 1912 Kościan

14 kolejka – 12/13.04.08

ZS Dąb Krzycko-Boguszyn

Promień Krzywiń

Pogoń Śmigiel

Obra 1912 Kościan

3 - 3

11 - 3

1 - 1

9 - 0

 Czantoria Gościeszyn

Sokół Wroniawy

Juna-Trans St. Oborzyska

Rywal-Klon Mochy

15 kolejka – 19/20.04.08

 Sokół Włoszakowice

Rywal-Klon Mochy

Juna-Trans St. Oborzyska

Sokół Wroniawy

1 - 2

4 - 2

3 - 1

6 - 2

Obra 1912 Kościan

Pogoń Śmigiel

Promień Krzywiń

ZS Dąb Krzycko-Boguszyn

16 kolejka – 26/27.04.08

Gwiazda Siedlec 

ZS Dąb Krzycko-Boguszyn

Promień Krzywiń

Pogoń Śmigiel

1 - 4

3 - 3

6 - 2

1 - 0

Czantoria Gościeszyn

Juna-Trans St. Oborzyska

Rywal-Klon Mochy

Sokół Włoszakowice

17 kolejka – 03/04.05.08

Obra 1912 Kościan 

Sokół Włoszakowice

Rywal-Klon Mochy

Sokół Wroniawy

3 - 0

2 - 5

2 - 2

2 - 3

Gwiazda Siedlec

Promień Krzywiń

ZS Dąb Krzycko-Boguszyn

Czantoria Gościeszyn

18 kolejka – 10/11.05.08

Gwiazda Siedlec

Czantoria Gościeszyn 

ZS Dąb Krzycko-Boguszyn

Pogoń Śmigiel

4 - 1

3 - 2

2 - 2

0 - 2

Sokół Wroniawy

Juna-Trans St. Oborzyska

Sokół Włoszakowice

Obra 1912 Kościan

19 kolejka – 17/18.05.08

Pogoń Śmigiel

Obra 1912 Kościan

 Rywal-Klon Mochy

Juna-Trans St. Oborzyska

2 - 0

1 - 1

2 - 4

3 - 0 wo

Gwiazda Siedlec

Promień Krzywiń

Czantoria Gościeszyn

Sokół Wroniawy

20 kolejka – 24/25.05.08

Gwiazda Siedlec

Sokół Wroniawy

Czantoria Gościeszyn

ZS Dąb Krzycko-Boguszyn

Promień Krzywiń

3 - 4

3 - 1

5 - 2

0 - 6

3 - 3

Juna-Trans St. Oborzyska

Rywal-Klon Mochy

Sokół Włoszakowice

Obra 1912 Kościan

Pogoń Śmigiel

21 kolejka – 31.05/01.06.08

Promień Krzywiń

Pogoń Śmigiel

Sokół Włoszakowice

Rywal-Klon Mochy

4 - 1

3 - 0

5 - 1

1 - 4

Gwiazda Siedlec

ZS Dąb Krzycko-Boguszyn

Sokół Wroniawy

Juna-Trans St. Oborzyska

22 kolejka – 07/08.06.08

Gwiazda Siedlec

Sokół Włoszakowice

Czantoria Gościeszyn 

ZS Dąb Krzycko-Boguszyn

1 - 4

4 - 6

2 - 0

5 - 7

Rywal-Klon Mochy

Juna-Trans St. Oborzyska

Obra 1912 Kościan

Promień Krzywiń

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 3865596      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia