Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Siatkarski maraton...2018-02-06  
  Piłka siatkowa to nie tylko nasza szkolna tradycja, ale i pasja naszych dziewczyn. Nasze siatkarki, dzięki p. Barbarze Kuczyk, czyli trenerce, grają z ogromnym zapałem, co widać po osiągnięciach...


Mistrzostwa Gminy Przemęt w Piłce Siatkowej

   31.01.2018 r. w hali sportowej w Mochach odbyły się Mistrzostwa Gminy Przemęt w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: SP Bucz, SP Kaszczor, SP Przemęt oraz SP Mochy. Rywalizacja była zacięta. W hali na każdej przerwie gościli uczniowie, którzy pilnie kibicowali naszym siatkarkom. Emocje były niesamowite. Drużyny rozegrały mecze "każdy z każdym". Dziewczyny walczyły o każdy punkt. 
Ostatecznie to nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i zgarnęły honorowe złote medale. Zaraz po nich była Szkoła Podstawowa w Kaszczorze, która zajęła drugie miejsce. Te dwie drużyny dostały się na Mistrzostwa Powiatu. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Przemętu, a czwarte Szkoła Podstawowa z Bucza. 


Mistrzostwa Powiatu Wolsztyn w Piłce Siatkowej

   06.02.2018 r. w naszej hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej. W turnieju wzięły udział reprezentacje następujących szkół: SP Mochy, SP Kaszczor, SP Wolsztyn nr 1 i SP Wolsztyn nr 2. Wszystkie wymienione drużyny zajęły pierwsze lub drugie miejsce w Mistrzostwach Gminy, co zagwarantowało im wzięcie udziału w Mistrzostwach Powiatu. Były emocje, napięcie ale i przyjazna atmosfera. Mecze przebiegły zgodnie z regulaminem i normami przyjętymi w piłce siatkowej. W hali na przerwach zebrało się grono uczniów, którzy znów kibicowali naszym wspaniałym zawodniczkom. Dziewczyny po raz kolejny wywalczyły złoto i zajęły pierwsze miejsce, co zagwarantowało im awans do Mistrzostw Rejonu! Srebro znów wywalczyła Szkoła z Kaszczoru. Trzecie miejsce zajęła Szkoła nr 2 z Wolsztyna, a czwarte szkoła nr 1 z Wolsztyna. 

   Dziękujemy p. Mateuszowi Wawrzyniakowi, który pilnie sędziował grę i p. Barbarze Kuczyk, która zaraziła zapałem nasze siatkarki! Gratulujemy naszym zawodniczkom! Niech dobra passa towarzyszy im na każdym meczu, a szczególnie w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej, trzymamy kciuki!

redaktor: Moniek  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4105751      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia