Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 SOKÓŁ Perkowo dominuje w męskiej siatkówce!2014-12-14  
Drugi siatkarski weekend zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Moch, ze środków otrzymanych z Gminy Przemęt, rozpoczęli siatkarscy oldboje, których trzy ekipy rywalizowały w mocheńskiej hali sportowej o Mistrzostwo Gminy Przemęt. Nieobecność ekipy gospodarzy, która przez półtora dekady praktycznie zawłaszczyła ten tytuł dla siebie i jeszcze w ubiegłym roku dzielnie walczyła i dość pechowo zajęła w Mistrzostwach drugie miejsce, spowodowała, że siatkarze SOKOŁA dość łatwo obronili tytuł, pokonując zarówno drużynę SPORTINGU Przemęt, jak i UNIĘ Błotnicko-Nowowiejską.


12.12.2014 - Turniej oldbojów.

Także w Mistrzostwach Gminy seniorów siatkarze SOKOŁA nie mieli sobie równych i wywalczyli... dwa puchary, za pierwsze i trzecie miejsce. O ile zwycięstwo pierwszej drużyny z Perkowa można było obstawiać w ciemno, o tyle walka o pozostałe miejsca była bardzo ciekawa. Ostatecznie tytuł wicemistrzowski zdobyli siatkarze SPORTINGU Przemęt, ale naprawdę dobrze zaprezentowała się bardzo młoda drużyna TOMISU Błotnica, która wprawdzie we wszystkich meczach uległa, ale po zaciętej walce i w przyszłości dla ich przeciwników raczej na strachu się nie skończy.


13.12.2014 - Turniej Seniorów
pliki do pobrania:
- WYNIKI - SENIORZY
- WYNIKI - OLDBOJE
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4928734      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia