Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 SOKÓŁ Perkowo Mistrzem Powiatu!2014-11-30  
Ostatecznie 8 drużyn przystąpiło w tym roku do rywalizacji o tytuł w Mistrzostwach Powiatu zorganizowanych ponownie w mocheńskiej hali sportowej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Moch dzięki środkom finansowym pozyskanym ze Starostwa Powiatowego.
 I była to ilość rekordowa! Szkoda, że ostatecznie wycofał się TUCHORZAK, który ma na koncie kilka tytułów oraz absencja gospodarzy, którzy do tej pory zawsze w Mistrzostwach rywalizowali, a bywało, że zgłaszali do nich 3 drużyny. No, ale było to w czasach, kiedy w Mochach nie było jeszcze hali sportowej.
Ale dość o nieobecnych. Obecni rywalizowali pięknie w przyjaznej sportowej atmosferze, tak więc na dwóch równoległych boiskach trwała zacięta walka przez 5 godzin! Ostatecznie pierwsze i trzecie miejsce wywalczyły ekipy SOKOŁA Perkowo, a tytuł wicemistrzowski drużyna z Wolsztyna - pod wdzięczną nazwą - SIATKARZ NIEDZIELNY. Ale niezły poziom pokazały także obie ekipy z Błotnicy, a także dwa pokolenia z Przemętu i oczywiście najstarsza drużyna SOKOŁA. Jak widać, rywalizowały głównie drużyny z gminy Przemęt, więc równie ciekawie powinno być na zbliżających się Mistrzostwach Gminy, które także Stowarzyszenie zorganizuje w mocheńskiej hali.
Wyniki poniżej.

pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4924447      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia