Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
 Stary Mistrz wraca na tron!2013-02-13

Jak donosi naoczny świadek ostatniego meczu, który rozegrali w hali w Buczu dwie najlepiej spisujące się w tegorocznych rozgrywkach drużyny, miejscowy "HELIOS"  dotrzymywał kroku "SOKOŁOWI" Włoszakowice tylko w pierwszej połowie, po której przegrywał tylko 1-0. Później osłabieni brakiem swojej opoki w bramce gospodarze, kiedy musieli ruszyć do ataku, zostali przez, z kolei wzmocnionych faworytów, wypunktowani i ostatecznie ulegli 1-6.

Cieszy, że podwyższona temperatura meczu, który decydował, czy po raz pierwszy Mistrzostwo w Lidze Oldbojów zdobędzie "HELIOS", czy też po roku przerwy odzyska je "SOKÓŁ", nie spowodowała nadmiernego wzrostu niezdrowych emocji i wszystko odbyło się w sportowej rywalizacji. Zwłaszcza postawa gospodarzy zasługuje na tytuł nagrody FAIR PLAY za rozegranie tego meczu, czego ekipa z Bucza robić nie musiała, gdyż planowany termin przegapiła ekipa gości. Na szczęście wszystko rozegrało się na boisku, a nie w wyniku analiz regulaminów i rozpatrywaniu protestów. Za to mogę drużynie "HELIOSA" jedynie podziękować i pogratulować takiej właśnie postawy. Uważam, że właśnie to jest prawdziwe mistrzostwo i chyba nie tylko ja właśnie je zapamiętam trwalej niż to, kto i kiedy wygrał naszą Ligę!

No, ale... jak zwykle każdy może myśleć inaczej.