Strona główna -> KLASY GIMNAZJUM -> Projekt Edukacyjny
         IMIENINY:
 Strefy klimatyczno-roślinno-glebowe świata2014-06-02  

Tytuł projektu z geografii brzmiał „Strefy klimatyczno-roślinno-glebowe świata” i udział w nim wzięły cztery gimnazjalistki: Gabriela Kaczmarek, Monika Witko, Beata Wojtkowiak, Sandra Merda. Spotkanie organizacyjne odbyło się w styczniu. Uczennice zostały zapoznane z tematyką projektu i wymaganiami. Podzieliły się na 2 zespoły, które zajęły się wyszukiwaniem potrzebnych informacji.

Gdy miały już zebrane odpowiednie dane zrobiły zestawienie zbiorcze, które z drobnymi poprawkami zaakceptowałam. Głównym celem tego projektu było stworzenie tablicy przedstawiającej podział kuli ziemskiej na poszczególne strefy klimatyczne z uwzględnieniem gleb i roślinności. Wykorzystały w tym celu podkładkę tekturową i niebieską folię dla lepszego efektu estetycznego, nakleiły przygotowaną tabelę i zdjęcia obrazujące poszczególne formacje roślinne. Całość reprezentuje się nieźle i na pewno będzie wykorzystana na lekcjach geografii.

Izabela Surmacewicz-Knop       

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3614355      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia