Strona główna -> RYWAL-KLON
         IMIENINY:
 Turniej Amatorów wypełnił halę i ludźmi i emocjami...2018-01-14  
Pierwszy taki Turniej Piłkarskich Amatorów zorganizował mocheński klub piłki nożnej RYWAL-KLON, a otwarcia dokonał nowo wybrany prezes klubu Mirosław Pietrzak, który ochoczo i z dużym zaangażowaniem wsparł pomysł samych amatorów piłki halowej spotykających się wieczorową porą w mocheńskiej hali.
Klub przejął patronat, ufundował puchar, określił zasady, wynajął sędziego, zorganizował poczęstunek i zaprosił do gry drużyny firm działających na terenie Moch, oldbojów RAMOLA i klubową młodzież. W sumie wystartowało 8 drużyn!, którym dopingowała publiczność - licznie przybyła całymi rodzinami, i stworzyła kapitalną atmosferę Turnieju. Było i sportowo i rodzinnie, a w tle dziewczęta - wolontariuszki, które z dobroci serc korzystały i wspierały akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Na boisku jednak żartów nie było. Tutaj była kapitalna gra i to na wysokim poziomie. Widać, że zawodnicy, chociaż w różnym wieku, to potrafią sporo i różnice te mocno się zacierały. Rywalizacja odbywała się fair, a doskonale czuwał nad nią sędziujący wszystkie mecze Mirosław Fajfer. Zawodnicy cieszyli się swoim zaangażowaniem, napawając się satysfakcją, że dali z siebie wszystko, szanując i uznając wyższość rywala po przegranej i wpadając w euforię, po wygranym meczu. Emocje sięgały zenitu, kiedy w ostatnim finałowym meczu zwycięzcę musiała wyłonić seria rzutów karnych!


Pierwszym tryumfatorem została ekipa KNOP team, która o jednego karnego była lepsza od oldbojów RAMOLA - w szeregach którego zagrał sam prezes! Dodajmy, to pierwszy grający prezes klubu! Czy ten fakt pomoże mu pełnić tę funkcję? Tego nie wiem, ale wiem, że zaczął bardzo dobrze i świetną imprezą, która zapewne znajdzie miejsce w kalendarzu mocheńskich imprez i w przyszłych latach.
Wyniki w załączniku, a fotki w galerii. Z emocji, fotografom trzęsły się ręce i nie są najlepsze, ale... pewnie macie takie, które mogłyby naszą galerię uzupełnić, więc zachęcam do nadsyłania, z radością dołączę je do naszej galerii.

pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 5014700      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia