Strona główna -> RYWAL-KLON
         IMIENINY:
 Turnieje Skrzatów i Żaków na naszym stadionie...2018-10-20  
W sobotnie południe płyta główna mocheńskiego stadionu zamienila się w 4 małe boiska, na których rywalizowało w sumie 9 drużyn - 5 w Turnieju Skrzatów i 4 w Turnieju Żaków, rozgrywek w ramach rywalizacji zorganizowanej przez OZPN Leszno.

W Turnieju Żaków rywalizacja była zacięta, z której ostatecznie zwycięsko wyszła drużyna Sokoła Włoszakowice, z którą nasi zawodnicy zremisowali, ale gorzej było w kolejnych meczach, porażka z zespołem Orła Lipno i remis z kolegami z drugiej drużyny Rywala-Klonu i ostatecznie  nasze zespoły zamknęły tabelę.

Za to drużyna Skrzatów pokonała wszystkich rywali i z kompletem punktów wygrała kolejny Turniej. Drugie miejsce wywalczyli sąsiedzi z Sokoła Kaszczor, którzy lepszym bilansem bramek wyprzedzili ekipę Sokoła Włoszakowice. Dalsze miejsca dla drużyn Orła Lipno i drugiego zespołu Sokoła Kaszczor.

Emocje jednak udzieliły się nie tylko młodym piłkarzom, ale także ich kibicom, a mamusie i tatusiowie weszli w skórę zagorzałych trenerów. 

Wszystkie rezultaty i tabela w załączniku.

pliki do pobrania:
- TURNIEJ SKRZATÓW
- TURNIEJ ŻAKÓW
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4924490      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia