Strona główna -> PARAFIA -> Aktualności
         IMIENINY:
 UWAGA!, UWAGA!, UWAGA!2011-08-07  

W przyszłą niedzielę nasz odpust parafialny ku czci naszego Patrona Św. Maksymiliana M. Kolbe. Msze Św. o godzinach 8.00, 9.30 i suma odpustowa o godz. 12.00sumę będzie celebrował Ks. Kanonik Andrzej Patecki – były nasz proboszcz, który w tym roku obchodzi 50–lecie swych święceń kapłańskich. Na rozpoczęcie Mszy Św. zostaną uroczyście wniesione Relikwie Św. Maksymiliana – są to prawdziwe włosy z Jego brody, którą bracia zakonni ścięli przed aresztowaniem, a potem przechowali podczas okupacji hitlerowskiej.

Po Mszy Św. Procesja Eucharystyczna, dlatego proszę o baldachim, sztandary, feretron – zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału – chciejmy godnie uczcić naszego Patrona O. Maksymiliana z okazji 70 rocznicy jego męczeńskiej śmierci.
Natomiast 15 sierpnia – w poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – jak każdego roku w tym dniu nasz Festyn Parafialny, już 12. Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu. Potrzeba 23. blach pieczywa – dlatego kto chętny, niech się zapisze w zachrystii. Kto może ufundować jakąkolwiek nagrodę, również jest mile widziany. Msza Św. na stadionie będzie o godz. 13.00 – a potem różne zabawy dla wszystkich, gastronomia, loteria i zabawa taneczna oraz mecz piłki nożnej oldbojów "RAMOL" Mochy - "SOKÓŁ" Włoszakowice. Zaprośmy już dziś naszych znajomych.

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4928769      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia