Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 W BIBLIOTECE2019-06-17  

Wprowadzanie dzieci w świat literatury rozpoczyna się od wczesnych lat. Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i promowanie czytelnictwa wśród dzieci.
17 czerwca grupa maluszków, ostatni raz w tym roku szkolnym, udała do Biblioteki w ramach programu "Od trzeciego roku, bez książki ani kroku".
W podziękowaniu za wprowadzanie dzieci w świat książki, prace plastyczne i spotkania z gośćmi przedszkolaki wręczyły Pani Rozalce antyramę z wybranymi zdjęciami z naszych comiesięcznych spotkań. Żegnając się zapewniały, że przyjdą ponownie, tym razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książki. Pani Rozalka również nie zapomniała o naszych milusińskich. Każdy otrzymał medal i słodką niespodziankę.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy pani Rozalce za wspaniale zorganizowane zajęcia edukacyjne, za budzenie zainteresowania książką i upowszechnianie czytelnictwa wśród najmłodszych.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4928759      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia