Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 WYCIECZKA2019-11-14  

14 listopada dzieci z grupy p. Anety i p. Joli udały się na wycieczkę do Wolsztyna. Przed wyjazdem dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa. Po wyjściu z autokaru wyruszyliśmy spacerkiem do Wolsztyńskiego Domu Kultury na spektakl teatralny "Dziewczynka z zapałkami" w wykonaniu aktorów "artystyczni WIDOWISKA". Tytułowa dziewczynka z zapałkami w ostatni wieczór starego roku bosa, głodna i zmarznięta wędruje po ulicach swojego miasta, daremnie próbując sprzedać choćby jedną wiązkę zapałek. Jednak nikt z przechodniów spieszących się do swych domów na noworoczne przyjęcia nie zwraca na nią uwagi... Wzruszająca baśń, z pięknym przesłaniem na dzisiejsze czasy. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Aktorzy otrzymali gromkie brawa nie tylko za grę aktorską, ale również za ciekawe układy taneczne.
Po przedstawieniu zjedliśmy śniadanie przygotowane przez nasze kochane panie kucharki i udaliśmy się do wymarzonej Sali Zabaw "Dinopolis".
Tam na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: labirynt z przeszkodami, trampolina, zjeżdżalnie, baseny z kulkami i różnorodne pojazdy.
Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy.
Czas na zabawę minął nam bardzo szybko. Dzieci były zachwycone tym miejscem, a uśmiech z ich twarzy nie zniknął do końca dnia.


Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie kosztów wycieczki.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5014903      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia