Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Wyślij pączka do Afryki...2018-02-08  
   W Tłusty Czwartek 2018 roku, z inicjatywy p. Lucyny Murek i p. Bogumiły Ganczarskiej, po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji "Wyślij Pączka do Afryki". Akcja polega na tym, żeby w to święto zjeść jednego pączka mniej, a zaoszczędzone pieniądze przekazać zbiórce charytatywnej dla dzieci z Afryki. 

   Trójka starszych wolontariuszy z naszej szkoły: Natasza Liszczyńska, Marcel Mykaj i Julia Gonda oraz czwórka młodszych: Katarzyna Haręźlak, Lena Klecha, Wiktoria Stefańczyk i Pola Polowczyk, ubrali czerwone koszulki z logiem akcji i wyruszyli na czwartej lekcji zbierać datki. Każdy, kto wrzucił chociaż najmniejszą kwotę do puszki, dostał naklejkę z pączkiem - przygotowaną specjalnie przez uczniów na potrzeby akcji. Do akcji włączyli się uczniowie, nauczyciele, jak i cały personel szkolny. Wolontariuszom udało się zebrać aż 610,07 zł!


   Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają akcję kapucynów - uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi naszej szkoły. Jeśli chcesz pomóc lub dowiedzieć się o akcji więcej, kliknij w ten LINK. Szczególnie dziękujemy wolontariuszom i paniom katachetkom, bez których akcja by się nie odbyła!
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4105750      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia