Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 Zabrakło rezerw, ale nie siły...2017-12-10  
W swoim drugim meczu o Puchar Dyrektora wolsztyńskiej hali sportowej "Świtezianka" oldboje RAMOLA Mochy zmierzyli się z oldbojami DĘBU Kębłowo, którzy także w swoim pierwszym meczu pokonali oldbojów STARTU Starkowo (6-2). Był wiec to pojedynek o przewodnictwo na półmetku zmagań piłkarzy w wieku 50 plus.
Niestety nasza krótka kadra została w tym dniu okrojona, gdyż rozchorował się Rafał Mróz, a już na rozgrzewce okazało się, że do gry nie jest zdolny Marek Kwiatkowski. Tak więc cały mecz musieliśmy zagrać bez zmiany! Graliśmy jednak nieźle, skutecznie odpierając ataki rywali i groźnie kontratakując, raz skutecznie i... po bramce Krzysztofa Stankowskiego mieliśmy czego bronić.
Pierwsza połowę wytrzymaliśmy bez większych problemów, chociaż sytuacji na strzelenie gola rywale wypracowali sobie więcej, jednak kiedy minięte zostały zasieki obronne, to ratował nas doskonale w tym dniu dysponowany Czesiu Krajewski.
W drugiej było już widać, że siły nas opuszczają i rzadziej wyrwaliśmy się do kontr, raczej dbając o nabranie sił do obrony korzystnego wyniku. Niestety, jedną ze swoich szans piłkarze Dębu wykorzystali i doprowadzili do remisu. Mecz był niezwykle emocjonujący przez to do samego końca, w ostatniej sekundzie rywali ratował słupek!
Wynik 1-1 jest chyba sprawiedliwy, choćby dlatego, że tak osłabieni, dzięki ambitnej postawie na niego zasłużyliśmy, chociaż trzeba oddać, że szans na zwycięstwo to rywale mieli więcej. Ten remis powoduje, że na końcowy sukces wciąż mają szansę jeszcze wszystkie drużyny. Na półmetku prowadzimy, dzięki lepszemu bilansowi bramek. Następny mecz 14 stycznia. Chyba musimy poszukać wzmocnień, żeby znów nie przeżywać koszmaru walki bez chwili wytchnienia.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4108159      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia