Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> KLASY GIMNAZJUM
         IMIENINY:
 Zawody Siatkarskie2017-03-17  

Zapraszam do przeczytania sprawozdania z zawodów napisanego przez Nadię Kędzierską.

    Dnia 17 marca 2017r., w Gostyniu, odbyły się rejonowe zawody w piłce siatkowej. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas drugiej i trzeciej gimnazjum (Natalia Guzik, Izabela Papież, Wiktoria Walczybok, Wiktoria Biniak, Klaudia Pławińska, Julia Rodewald, Patrycja Michalewicz, Nadia Kędzierska, Sara Radna, Daria Teichert, Maja Brzezińska).

    Wygrywając wcześniej zawody gminne i rejonowe, w pełni przygotowane wyjechaliśmy o godzinie 7:30. Na miejscu przyszło nam się zmierzyć z drużynami z Gostynia, Śmigla, Drobnina, Leszna i Jutrosina. Czekała tam na nas też nie miła niespodzianka. Okazało się, że dwie dziewczyny, niestety, nie posiadły aktualnych legitymacji i nie mogły wejść na boisko.

     W okrojonym składzie, pierwszy mecz graliśmy ze zwycięzcami całego turnieju, czyli z Gostyniem. Niestety, przez drobne, ale znaczące błędy przegraliśmy. Kolejny mecz graliśmy z Jutrosinem, gdzie także nam się nie poszczęściło. Mimo smutku po straconych punktach głośno i energicznie dopingowaliśmy inne drużyny w kolejnych meczach, przez co stałyśmy się zdecydowanie najsympatyczniejszą drużyną zawodów. Dodatkowo zostałyśmy obdarowane pysznymi drożdżówkami. Nadeszła pora na ostatni mecz, który graliśmy z Drobninem. Walczyłyśmy dzielnie do samego końca, wygrywając trzeci set 15:11.

     Oficjalnie zajęłyśmy piąte miejsce, ale do domu wracaliśmy z satysfakcją i uśmiechami.

                                                                                                              FOTKI

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    

 liczba odwiedzin: 3915196      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia