Strona główna -> RAMOL -> HALOWE MISTRZOSTWA GMINY do 2009
 Zdetronizowani w Perkowie...2010-07-17
Drugie Mistrzostwa Gminy Przemęt "szóstek" piłkarskich, które ponownie odbyły się na gościnnym terenie w Perkowie, zostały rozegrane w gronie czterech zespołów walczących ze sobą systemem "każdy z każdym". "RAMOL" bronił wywalczonego w ubiegłym roku tytułu, ale faworytem był zespół gospodarzy.

I "OLD-Perks" od razu zademonstrowali swoją siłę, pewnie wygrywając z dobrze grającą Błotnicą 3-0 i to jeszcze bez swoich dwóch podstawowych zawodników! Przyznam, udało im się nas przestraszyć. Ale wcześniej i nasza drużyna, znów osłabiona sporą absencją, pokazała, że nie odda tytułu bez walki i ostro ostrzeliwała bramkę oldbojów z Przemętu. Niestety wszystko kończyło się na dobrze broniącym, chwilowo zamienionym w oldboja, bramkarzu. Aż, raz nie miał nic do powiedzenia i mecz został wygrany 1-0.

Zaraz po nim trzeba było stawić czoła wzmocnionej ekipie gospodarzy. I w pierwszej połowie widać było, że nasi piłkarze grali bardzo bojaźliwie, co szybko skończyło się stratą bramki. W drugiej połowie jednak, ku zdumieniu wszystkich, to "RAMOL" wypracowywał sobie świetne sytuacje, które... marnował. I zamiast remisu, mecz zakończył się porażką 0-2, gdyż w ostatnich sekundach gospodarze swoją szansę wykorzystali.

W derbowym meczu Błotnicy i Przemętu wydawało się z początku, że górą będzie Błotnica, która prowadziła już 2-0. Ale piłarze ze stolicy naszej gminy pokazali charakter i doprowadzili do wyrównania - 2-2.

To ekipie z Przemętu dało takiego "kopa", że w meczu z gospodarzami stworzyli niesamowicie emocjonujące widowisko, w którym na przemian prowadzili raz jedni, raz drudzy. Ostatecznie Przemęt pokazał, że gospodarze byli jednak do pokonania. 4-3 dla Przemętu! To wprawdzie nie odbierało tytułu gospodarzom, ale satysfakcję i miejsce na podium dało przemęckiej ekipie.

W ostatnim meczu padło jeszcze więcej bramek! I to głównie strzelanych przez piłkarzy "RAMOLA", którzy już po pierwszej połowie prowadzili 4-0! W drugiej było już trochę gorzej, ale zwycięstwo pieczętujące drugie miejsce w Mistrzostwach było przekonywujące - 6-2!

Potem szybkie wręczenie nagród i towarzyskie rozmowy, a w tle konkurencje, które przez cały czas towarzyszyły Mistrzostwom, przeprowadzane przez perkowskich strażaków, którzy obsługiwali pozostałą część miejscowego FESTYNU!

liczba odwiedzin: 3866513      online: 1