Strona główna -> AZYMUT -> Aktualności
 Złote medale Mistrzostw Polski!2015-10-17

17 października we Wrocławiu (Leśnica) odbyły się Mistrzostwa Polski w nocnym BnO. Zawody były bardzo udane dla zawodniczek naszego Klubu: Julia Seidel zwyciężyła w kategorii K16, natomiast w kategorii K18 pierwsze miejsce zajęła Zosia Galla. Tak więc mamy dwie Mistrzynie Polski! W kategorii M16 czwarte miejsce zajął Gracjan Cupryś (do podium zabrakło 20 sekund).

W niedzielę odbyły się sztafety sprinterskie. Nasza sztafeta juniorów startująca w składzie: Zosia Galla, Marek Firlej, Gracjan Cupryś i Julia Seidel, zajęła czwarte miejsce. Julka wybiegła na ostatnią zmianę na 6. pozycji i mimo szaleńczego pościgu (uzyskała najlepszy wynik wśród wszystkich startujących) zdołała wyprzedzić dwie zawodniczki, do podium było bardzo blisko. W ubiegłym roku nasza sztafeta zajęła 6. miejsce liczymy, że w przyszłym roku będzie medal również w tej konkurencji.