Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
 Zmarnowana szansa na odzyskanie tytułu...2014-11-28
Po przegraniu pierwszego seta na parkiecie w Przemęcie, nasze siatkarki zareagowały mobilizacją i trzy kolejne wygrały inkasując 3 pkt w meczu z faworytkami z Błotnicy.

W mocheńskiej hali scenariusz się nie powtórzył. Pierwszy set był jednak aż do stanu 16-18 meczem wyrównanym i spodziewać się należało zaciętego jego przebiegu już do jego końca. Niestety, wtedy coś dziwnego stało się z naszymi siatkarkami, które niesamowicie zdekoncentrowane od tego momentu grały po prostu źle i nie dość, że przegrały tę partię, to w kolejnych ten stan się jeszcze nasilał i ostatecznie
zostały zdemolowane. Szkoda, bo potencjał zapowiadał, że można było powalczyć o zwyciestwo w Lidze, którego nie odbierałaby nawet porażka, ale... 2-3!
No cóż, może... za rok się uda? Mam jednak nadzieję, że do dobrej gry powrócą już w najbliższych meczach. Wszak przed nimi także Mistrzostwa Powiatu, mam nadzieję, że tym razem konkurencja nie zdezerteruje.
Należą sie jeszcze słowa gratulacji dla broniących tytułu organizatorek Ligi, ekipie z Błotnicy, która przecież swoją bardzo dobrą grą i kapitalna mobilizacją odebrała ochotę do gry mochikankom, pokazując jak należy walczyć o korzystny wynik. Brawo! Został im jeden mecz, który przy takiej postawie zapewne wygrają, ale... w tym sporcie niespodzianki się zdarzają, więc nie wręczam im jeszcze pucharu.